hero-background
hero-background
КІБЕРВПЛИВ

наша ціль:

50 000 000
100%
Зібрано
50 144 000
Залишилося зібрати
0
ЧОМУ ЦЕЙ ЗБІР ВАЖЛИВИЙ?

ІТ-технології відіграють значну роль в російсько-українській війні, а кіберпростір — ще один фронт протистояння Сил оборони з окупаційною армією.

Завдяки військовим кіберам Збройних Сил наша армія отримує надважливі розвіддані, а ворог втрачає зв’язок, постачання і в результаті — життя.

Спільно з платіжним сервісом Portmone ми запустили масштабний збір на закупівлю обладнання для військової частини ЗСУ, що протистоїть загарбникам у кіберпросторі.

Разом із вами Фонд "Повернись живим" посилить в українському війську технічні можливості для масштабніших і небезпечніших для ворога операцій, які безпосередньо впливатимуть на перебіг війни.

Кіберпростір набагато небезпечніший для окупантів, ніж їм здається!

ЗВІТНІСТЬ

Першу партію обладнання «Повернись живим» передав військовим кіберам у квітні 2023 року, зокрема, генератор потужністю 72 кВт, два джерела безперебійного живлення та панель включення резерву. Решту усього необхідного системного, мережевого та іншого обладнання для створення нового сучасного дата-центру в ЗСУ військові отримали в червні і жовтні.

54 785 297,06 ГРН — загальна вартість переданого майна

FAQ

Відповідно до указу Президента України про створення кібервійськ, їх формування розпочалось з військової частини, що перебуває у підпорядкуванні одного з управлінь Генерального Штабу ЗС України. Саме на допомогу її військовослужбовцям і спрямований збір.

Активна протидія агресії рф у кіберпросторі Збройними Силами ведеться від початку повномасштабного вторгнення, а надалі формування кібервійськ буде закріплене окремим законом, який перебуває у розробці.

До фонду "Повернись живим" звернувся командир частини Збройних Сил, яка проводить військові операції у кіберпросторі, із запитом про допомогу у розбудові інфраструктури та збільшенні спроможностей кіберборотьби, а саме закупівлі системного, мережевого та іншого обладнання для облаштування дата-центру.

З огляду на специфіку діяльності частини, розголошення інших деталей ставить під ризик виконання завдань із можливим розкриттям інструментів, тактик, технік і процедур.

Сучасна війна відбувається не лише на суші, в повітрі та на воді, але й у кіберпросторі, де військовослужбовці ЗСУ виконують бойові завдання. Ці завдання пов'язані з отриманням розвідувальної інформації, що використовується ЗСУ під час планування дій на реальному полі бою.

Йдеться також про пошук вразливостей ворога та критичних елементів його інфраструктури, зокрема кіберінфраструктури, а також про підготовку та проведення стратегічних наступальних кібероперацій та підтримку кібердій оперативного рівня.

Від початку повномасштабного вторгнення кібери ЗСУ разом з ІТ-волонтерами максимально використовували як особисті, так і надані партнерами ресурси й представили спеціалістам фонду "Повернись живим" інформацію про результати своєї роботи.

Військова частина Збройних Сил, для потреб якої відбувся збір, розбудовується і масштабується. Передані Фондом матеріально-технічні засоби суттєво розширили перелік і складність завдань, а відповідно й збільшили шкоду для ворога. "Кібернаступ" — це Інтенсифікація роботи військовослужбовців після отримання необхідного апаратно-технічного обладнання.